"Csengessünk csengőkkel,

-Ady Endre

<<  Május 2018  >>

Kedves Szülők és Diákok!

Idén is meghirdetjük a tanulmányi kirándulást
Angliába, kiegészítve Párizs felfedezésével.

Ebben az évben a Student Lines Diákutazási Iroda ingyenes utazásokat kínál fel olyan diákok részére, akiknek az anyagi helyzete nem teszi lehetővé az utazást. Részletek a plakátokon. A pályázatokat kérjük a szervezőknek leadni
2014. november 6-ig.

A pályázati kiírás itt is megtekinthető.

London + Dél Anglia + Párizs

Stonehenge

Utazás: Autóbusszal (légkondicionálás, DVD)

Szállás: Családoknál (2-3-4 diák egy családnál)

Ellátás: Teljes panzió (kontinentális reggeli, ebédcsomag, meleg vacsora)

Tranzitszállás: 3 ágyas szobákban önellátással Párizsban

Időpont: 2015. szeptember 20-27.

1. nap REGENSBURG: Reggel indulás Budakesziről. Utazás Ausztrián, Németországon és Belgiumon keresztül. Esti séta az UNESCO által védett Regensburg középkori hangulatú belvárosában (Dóm-tér, Városháza, 16 lyukú kőhíd, Duna-part). Éjszaka az autóbuszon.

2. nap: A DÉLI TENGERPART: Reggeli városnézés Sussex legeredetibb kisvárosában, Rye-ban, séta az ódon kövekkel kirakott utcákon. Utazás a legutolsó (1066-os) partraszállás városába, Hastings-be (Fishermen?s Museum, Shipwreck Museum), séta a tengerparton, majd majd kirándulás a legmagasabb tengerparti mészkő sziklákhoz, a lenyűgöző
Seven Sisters-hez. Este a szálláshelyek elfoglalása.

3. nap: KIRÁLYI LONDON: Westminster-negyed: Parlament, Big Ben, Whitehall: Lovastestőrség laktanyája, Downing Street 10., St. James' Park, The Mall, Piccadilly Circus, Soho, China Town, Trafalgar tér, látogatás a National Gallery-ben. Délután exkluzív látogatás a királynő otthonában, a Buckingham Palotában (Márvány-terem, Szalon, az uralkodói trón, privát képtár Rembrandt, Rubens, Van Dyck képekkel, Bálterem, II. Erzsébet ebédlője, a palotakert stb).

4. nap: AZ ANGOL RIVIÉRA: Városnézés Brightonban. Látogatás a tengerpaton létesült Óceonográfiai múzeumban. Délután szabadprogram a hangulatos belvárosban és a világ első mólóra épített vidámparkjánál, a Palace Pier-en, illetve fürdési lehetőség a tengerben.

5. nap: A LEGENDÁK FÖLDJE: Városnézés Salisbury-ben, látogatás Európa legmagasabb tornyú középkori katedrálisában, ahol többek közt a világ legöregebb óráját és a 800 éves Magna Charta legjobb állapotban fennmaradt példányát is megtaláljuk. Délután látogatás a földkerekség legmisztikusabb helyén - Stonehenge rejtélyes kőoszlopainál.

6. nap MONTMARTRE: Délelőtt átkelés a kontinensre, majd utazás a francia fővárosba. Séta Párizs művésznegyedében a Montmartre-on (Sacre-Coeur, Festők tere). Este a szállás elfoglalása a Párizs környéki tranzitszállóban.

7. nap PÁRIZS FELFEDEZÉSE: Ismerkedés a várossal felülnézetből az Eiffel-torony 2. emeletéről. Sétahajózás a Szajnán, majd látogatás a Notre Dame Székesegyházban és a Cité szigetén. Kora este szabadprogram a Latin negyed-ben. Este indulás haza. Éjszaka a buszon.

8. nap: Utazás Németországon és Ausztrián keresztül. Érkezés Budakeszire az esti órákban.

Student Lines Diákutazási Iroda, Engedélyszám: R-1089/94

H-1067 Budapest, Teréz krt. 27. Tel.: 302-7767, Tel./Fax: 302-763, Fax:374-0682

Utazási költségek:

40 fizető utas esetén:

Az utazás részvételi díja 18 éves korig: 144.000,- Ft / fő

60 fizető utas esetén:

Az utazás részvételi díja 18 éves korig: 137.000,- Ft / fő

A részvételi díj tartalmazza az utazás megszervezését a következő szolgáltatásokkal:

- 4 éjszaka szállás londoni családoknál

- a családoknál teljes ellátást (reggeli, hideg ebédcsomag, meleg vacsora)

- 1 éj tranzitszállás Párizsban 3 ágyas szobákban önellátással,

- Az autóbusz kötségei,

- Retúr átkelés a Csalagúton,

- idegenvezetés,

- a feltüntetett programok, kirándulások költségei (Buckingham Palota is!)

- biztosítás.

Jelentkezési határidő: 2014. november 6.

Előleg: 20.000 Ft (Gazdasági Iroda)