"Én úgy vagyok,
hogy már száz ezer éve nézem,
amit meglátok hirtelen.
Egy pillanat s kész az idő egésze,
mit száz ezer ős szemlélget velem."

-József Attila (A Dunánál)

 

<<  Január 2019  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
2123242627
30   

 

Ökoiskola

 

http://tehetseg.hu

diákönkormányzatunk honlapja

Siker az Erkel diákünnepeken Gyulán

Siker az Erkel diákünnepeken Gyulán

A 2015. május 29-31. között megrendezett Erkel Diákünnepeken sikeresen szerepeltek a gimnázium diákjai.
Kórus kategóriában a vegyeskar, hangszeres zene kategóriában a Furulya Kvartett is a II. helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

2015. május 29-31-én iskolánk részt vett a 26. alkalommal megrendezett Erkel Diákünnepeken, Gyulán.  Az országban már csak két helyen, Keszthelyen és Gyulán tartanak ilyen művészeti fesztiválokat fiatalok számára.  Idén 11 megyéből jöttek fellépő diákok, a produkciókat szakmai zsűri értékelte. Iskolánk vegyeskara kórus kategóriában Fodor András tanár úr vezetésével a második helyen végzett.  Furulya Kvartettünk hangszeres zene kategóriában szintén második helyezést ért el.  Felkészítőjük Kéringer Gábor, a Czövek Erna Zeneiskola tanára volt. A furulyásokat, Kis-Lőrincz Katalint, Hudáky Katinkát, Borsó Jankát és Mészáros Petrát a gálán is meghallgathattuk. Gratulálunk a sikeres eredményekhez!Regisztrált tehetségpont

 

 

a mai ebéd:

- Csontleves húsgaluskával
- Burgonyafőzelék, vagdalt feltét
- Sütemény
(*glutén,tejtermék,zeller,tojás)