"A műveltség jó sorsban ékesség,
balsorsban menedék.
Úgy gondolkodj, mint a bölcs,
de úgy beszélj,
mint az egyszerű emberek. "
-Arisztotelész

 

<<  Szeptember 2019  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
161822
232526272829
      

 

Ökoiskola

 

http://tehetseg.hu

diákönkormányzatunk honlapja

Siker az Erkel diákünnepeken Gyulán

Siker az Erkel diákünnepeken Gyulán

A 2015. május 29-31. között megrendezett Erkel Diákünnepeken sikeresen szerepeltek a gimnázium diákjai.
Kórus kategóriában a vegyeskar, hangszeres zene kategóriában a Furulya Kvartett is a II. helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

2015. május 29-31-én iskolánk részt vett a 26. alkalommal megrendezett Erkel Diákünnepeken, Gyulán.  Az országban már csak két helyen, Keszthelyen és Gyulán tartanak ilyen művészeti fesztiválokat fiatalok számára.  Idén 11 megyéből jöttek fellépő diákok, a produkciókat szakmai zsűri értékelte. Iskolánk vegyeskara kórus kategóriában Fodor András tanár úr vezetésével a második helyen végzett.  Furulya Kvartettünk hangszeres zene kategóriában szintén második helyezést ért el.  Felkészítőjük Kéringer Gábor, a Czövek Erna Zeneiskola tanára volt. A furulyásokat, Kis-Lőrincz Katalint, Hudáky Katinkát, Borsó Jankát és Mészáros Petrát a gálán is meghallgathattuk. Gratulálunk a sikeres eredményekhez!Regisztrált tehetségpont

 

 

a mai ebéd:

- Tanyasi csirkebecsinált leves
- Mákos tészta
- Kenyér

(*glutén, tojás,szója,
tejtermék, zeller)