"Csak addig vagyunk szigorúak mások iránt,
míg magunkat nem ismerjük."

-Eötvös József

 

<<  December 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18

 

Ökoiskola

 

http://tehetseg.hu

diákönkormányzatunk honlapja

Szakkörök, Sportkörök, Tehetséggondozás, Felzárkóztatás - 2017/2018. tanév

 

Matematika szakkör

5-6. évfolyam

kedd 0. óra

Samu Györgyi

9. évfolyam

kedd 0. óra

Sághyné Dobsa Judit

Tehetséggondozó műhely pályázati támogatással NTP-MTTD-170011 "Játszva alkoss! -Az algoritmikus gondolkodás fejlesztésétől a digitális csúcstechnológiáig"

8. évfolyam

hétfő 8-9. óra

Samu Györgyi, Pitter Károly, Sághyné Dobsa Judit,
Vass Ágnes

Matematika tehetséggondozás

10. évfolyam

szerda 0. óra

Pitter Károly

11-12. évfolyam

csütörtök 0. óra

Pitter Károly

Matematika felzárkóztatás

5. évfolyam

igény szerint

Pataki Péterné

9. évfolyam

péntek 0. óra

Sághyné Dobsa Judit

10. évfolyam

igény szerint

Sághyné Dobsa Judit

Fizika versenyfelkészítés

5-8. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Sághyné Dobsa Judit,
Vass Ágnes

Retorika szakkör

9-12. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Jámbor Erzsébet

Művészettörténet - múzeumlátogató szakkör

9-12. évfolyam

havonta 1 alkalom

Kokas Nikoletta

Magyar nyelv és irodalom versenyfelkészítés

5-8. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Menyhei Éva

8. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Kovács András

9-12.évfolyam

egyéni beosztás szerint

Kovács András

Nyelvművelő szakkör

5-8. évfolyam

hétfő 8. óra

Berki Júlia 10.B
Kovács András

Rajz szakkör

5-8. évfolyam

csütörtök 8. óra

Kokas Nikoletta

Latin szakkör

7-8. évfolyam

kedd, péntek 0. óra

Bednárik György

Olasz nyelv

9-12. évfolyam

csütörtök 8. óra

Kovács András

Francia nyelv

11. évfolyam

csütörtök 8-9. óra

Varga Petra

Német fordító szakkör - verseny felkészítés

12. évfolyam

hétfő 0. óra

Földesiné Csiszér Anikó

Természettudományi szakkör

7-9. évfolyam

időpont egyeztetése később

Horváthné Váradi Eszter

Kémia versenyfelkészítés - egyéni tehetséggondozás

8-11. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Köllő Csilla

Kórus - gyermekkar

5-6. évfolyam

csütörtök 7. óra

Szalóczy Dóra, Fodor András

Kórus - vegyeskar

7-11. évfolyam

csütörtök 8-9. óra

Fodor András, Pitter Károly

Vasútépítő szakkör

6-8. évfolyam

alkalomszerűen

Fodor András, Pitter Károly

Színjátszó szakkör

8-12. évfolyam

péntek 8-9. óra

Jámbor Erzsébet

Sakk szakkör

5-12. évfolyam

kedd 16:00-16:45

Pregitzer György

Fotó szakkör

5-12. évfolyam

októbertől szerda 7-8. óra

Sigmond Györgyné

Kézilabda

5-8. évfolyam

csütörtök 7:00-7:50

Hellner Donáta

9-12. osztály

kedd 7:00-7:50

Tompa Dávid

Gumiasztal

5-12. évfolyam

péntek 0. óra

Kutasy Pál

Versenyatlétika

5-12. évfolyam

szerda 14:30-16.30

Hellner Donáta

5-12. évfolyam

csütörtök 14.30-16:00

Hellner Donáta

Röplabda

10-12. évfolyam

hétfő 6:45-7:50

Balogh Dániel

Kosárlabda

5-12. évfolyam

kedd 13:50-15:30

Tompa Dávid

Agyagozás - térítéses: (5000 Ft/hó)

5-12. évfolyam

kedd 14:00-15:00

és kedd 15:00-16:00

Lőrincz Éva

letöltés PDF-ként