"Csak addig vagyunk szigorúak mások iránt,
míg magunkat nem ismerjük."

-Eötvös József

 

<<  Október 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
1516171819
    

 

Ökoiskola

 

http://tehetseg.hu

diákönkormányzatunk honlapja

Szakkörök, Sportkörök, Tehetséggondozás, Felzárkóztatás - 2018/2019. tanév

 

Matematika szakkör

5. évfolyam

szerda 0. óra

Samu Györgyi

6. évfolyam

csütörtök 0. óra

Pitter Károly

7-8. évfolyam

hétfő 0. óra

Samu Györgyi

Matematika tehetséggondozás

9. évfolyam

alkalomszerűen

Pitter Károly

11-12. évfolyam

kedd 0. óra

Pitter Károly

Matematika felzárkóztatás/korrepetálás

5. évfolyam

péntek 0. óra

Pataki Péterné

7. évfolyam

csütörtök 7. óra

Antal Csilla

11. évfolyam

csütörtök 0. óra

Sághyné Dobsa Judit

12. évfolyam

csütörtök 7. óra

Pataki Péterné

Fizika versenyfelkészítés

7-8. évfolyam

csütörtök 7. óra

Sághyné Dobsa Judit

Bionika szakkör

9-12. évfolyam

szerda 0. és 7. óra

Tóth Márton

Magyar nyelv és irodalom versenyfelkészítés

5-8. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Menyhei Éva

9-12.évfolyam

egyéni beosztás szerint

Kovács András

Retorika versenyfelkészítés

9-12. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Jámbor Erzsébet

Művészettörténet - múzeumlátogató szakkör

9-12. évfolyam

havonta 1 alkalom

Kokas Nikoletta

Latin tehetséggondozás

7-12. évfolyam

kedd 0. óra

Bednárik György

Angol nyelvvizsgafelkészítő

9-10. évfolyam

péntek 0. óra

Cseh Márta

Német nyelv - nyelvvizsgafelkészítő

10. évfolyam/1

csütörtök 0. óra

Kleinhappelné Nagy Edit

10. évfolyam/2

kedd 0. óra
szerda 7. óra

Vass Ágnes

12b

hétfő 0. óra

Vass Ágnes

Német nyelv - felzárkóztatás

11.A

kedd 0. óra

Kleinhappelné Nagy Edit

Német nyelv - emelt szintű képzés

12.A

hétfő 8. óra
péntek 0. óra

Pelyachné Pingiczer Klára

Francia nyelv

12.B évfolyam

szerda 7. óra

Varga Petra

Természettudományi szakkör

7-9. évfolyam

péntek 8. óra

Horváthné Váradi Eszter

Természetbúvár szakkör

6-8. évfolyam

hétfő 7. óra

Pitter Károly

Biológia szakkör

12. évfolyam

péntek 0. óra

Balogh Andrea

Kémia versenyfelkészítés - egyéni tehetséggondozás

7-8. évfolyam

egyéni beosztás szerint

Köllő Csilla

Kórus - gyermekkar

5-6. évfolyam

csütörtök 7. óra

Szalóczy Dóra,
Fodor András

Kórus - vegyeskar

7-11. évfolyam

csütörtök 8-9. óra

Fodor András,
Pitter Károly

Színjátszó szakkör

8-12. évfolyam

péntek 8-9. óra

Jámbor Erzsébet

Kézilabda

5-8. évfolyam

csütörtök 7:00-7:50

Hellner Donáta

9-12. osztály

kedd 0. óra

Tompa Dávid

Versenyatlétika

5-12. évfolyam

kedd 8-9. óra
csütörtök 8-9. óra

Hellner Donáta

Kosárlabda

5-12. évfolyam

kedd 8. óra,
csütörtök 7. óra

Tompa Dávid

Röplabda

10-12. évfolyam

hétfő 6:45-7:50

Balogh Dániel

Fotó szakkör

5-12. évfolyam

szerda 14:00-15:30

Sigmond Györgyné

Agyagozás - térítéses: (5000 Ft/hó)

5-12. évfolyam

kedd 13:30-14:30

és kedd 14:30-15:30

Lőrincz Éva

Rajz szakkör - térítéses: 2000 Ft/alkalom

5-11. évfolyam

hétfő 15:00-16:30

Kiss-Baranyiné Szilágyi Dóra

letöltés PDF-ként